Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
banner
PTC PABIANICE 2011 Aktualizacja: 26 kwietnia 2011


PTC PABIANICE
Kadra Na Pulpit:

kadra

kadra

kadra

FIOLETOWI.COM
Poleca:

monografia 100 lat

monografia 90 lat

szalik


FIOLETOWI.COM
Partner:

łódzki futbol


FIOLETOWI.COM
Buttony/Narzędzia:

www.lkszarnow.pl

Włókniarz Pabianice

GLKS Dłutów

MKS 2000 Tuszyn

Orzeł Piątkowisko

GLKS Dąbrowianka Dąbrowice

Kanarki Małachowice

KKS Koluszki

KS Wietlin III

Zawisza Rzgów

www.HeHeHe.oz.pl

google
TERMINARZ: PUCHAR POLSKI 2008/2009
ŁÓDZKI ZPN, GRUPA ŁÓDŹ


1 runda, 20 sierpnia, godz. 17.00
Witonianka3-5MKS II Kutno
Wola Zaradzyńska2-4GKS Ksawerów
Zamek Skotniki2-3Polonia Andrzejów
Pisia Zygry1-2LKS Sarnów
Miazga Brójce2-1Pogoń rogów
Sparta Dobrzelin0-3 VOkrosniewianka Krośniewice
Huragan Swędów1-2LKS Rosanów
Kotan Ozorków3-2Victoria Grabów
Hetman Śleszyn1-3Malina Piątek
Orlik Sobień4-4, k.3-4Ner Poddębice
Tornado Łódź3-0 VOOrzeł Łódź
Orzeł Piatkowisko1-2Sokół II Aleksandrów
GKS Ksawerów3-4LKS Różyca
Jutrzenka Bychlew1-3LKS Dłutów
Victoria Rąbień4-3MKS 2000 Tuszyn
Zryw Śliwniki1-2TUR Ozorków

2 runda, 3 września, godz. 17:00
MKS II Kutno-Start Łódź
GKS Ksawerów-PTC PABIANICE
Polonia Andrzejów-Włókniarz Pabianice
LKS Sarnów-Start Brzeziny
Mizaga Brójce-KKS Koluszki
Krośniewianka Krośniewice-Górnik Łęczyca
LKS Rosanów-UKS SMS Łódź
Kotan Ozorków-Zjednoczeni Stryków
Malina Piątek-MKP Zgierz
Ner Poddębice-Orzeł Parzęczew
Tornado Łódź-Kolejarz Łódź
Sokół II Aleksandrów-Zawisza Rzgów
LKS Różyca-Włókniarz Konstantynów
LKS Dłutów-MKS Kutno
Victoria Rąbień-UKS II SMS Łódź
TUR Ozorków-Sokół Aleksandrów

Terminarz Pucharu Polski sezonu 2007/2008
Terminarz Pucharu Polski sezonu 2006/2007
Terminarz Pucharu Polski sezonu 2005/2006
Terminarz Pucharu Polski sezonu 2004/2005
Terminarz Pucharu Polski sezonu 2003/2004



PTC PABIANICE
promuje
POWIAT PABIANICKI

powiat pabianicki

LIGA OKRĘGOWA
GRUPA ŁÓDZKA
Tabela:

Lp Drużyna M P
9.Start Brzeziny1726
10.AZS WSEZ/Kolejarz Łódź1726
11.PTC Pabianice1723
12.Pogoń Rogów1720
13.LKS Gałkówek1719

PTC
ZAPOWIEDŹ:



liga:

Kolejka 20
KKS Koluszki - PTC
09.04.2011 (sobota) 17:00

Kolejka 21
PTC - Krośniewianka Krośniewice
13.04.2011 (środa) 16:30

Kolejka 22
Polonia Andrzejów (Łódź) - PTC
16.04.2011 (sobota) 15:30

Kolejka 23
PTC - Victoria Rąbień
22.04.2011 (piątek) 17:00

Kolejka 24
Włókniarz Pabianice - PTC
30.04.2011 (sobota) 16:00

Kolejka 25
LKS Różyca - PTC
07.05.2011 (sobota) 16:00

Kolejka 26
PTC - Pogoń Rogów
11.05.2011 (środa) 17:00

Kolejka 27
MKS 2000 Tuszyn - PTC

Kolejka 28
PTC - Start Brzeziny
21.05.2011 (sobota) 17:00

Kolejka 29
Orzeł Parzęczew - PTC

Kolejka 30
PTC - Sokół II Aleksandrów Łódzki
01.06.2011 (środa) 17:30

Kolejka 31
LKS Gałkówek - PTC
04.06.2011 (sobota) 16:00

Kolejka 32
PTC - GKS Bedlno
11.06.2011 (sobota) 17:30

Kolejka 33
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - PTC
15.06.2011 (środa) 17:30

Kolejka 34
PTC - Stal Głowno
18.06.2011 (sobota) 17:00




PTC PABIANICE
Wywiady:

Andrzej Dobroszek
Andrzej Dobroszek
Adam Skiba
Paweł Szałecki
Damian Kozłewski
Sebastian Brzeziński
Paweł Szałecki
Rafał Ignatowicz
Bogdan Charbicki
Kamil Adamek
Adam Janicz
Krzysztof Ochnicki
Dariusz Małolepszy
Łukasz Pintera
Grzegorz Krata
Krzysztof Kacprzak
.

stst4u
copyright: Fioletowi.com© 2004-2011, e-mail: osm@wp.pl
footer