Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
banner
PTC PABIANICE 2011 Aktualizacja: 26 kwietnia 2011


PTC PABIANICE
Kadra Na Pulpit:

kadra

kadra

kadra

FIOLETOWI.COM
Poleca:

monografia 100 lat

monografia 90 lat

szalik


FIOLETOWI.COM
Partner:

łódzki futbol


FIOLETOWI.COM
Buttony/Narzędzia:

www.lkszarnow.pl

Włókniarz Pabianice

GLKS Dłutów

MKS 2000 Tuszyn

Orzeł Piątkowisko

GLKS Dąbrowianka Dąbrowice

Kanarki Małachowice

KKS Koluszki

KS Wietlin III

Zawisza Rzgów

www.HeHeHe.oz.pl

google
TERMINARZ: JESIEŃ 2010
V LIGA, GRUPA ŁÓDZKA


Kolejka 1 - 18 sierpnia
Krośniewianka Krośniewice 1-5 Włókniarz Pabianice
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 KKS Koluszki
Victoria Rąbień 0-2 MKS II Kutno
PTC PABIANICE 3-1 Górnik Łęczyca
LKS Różyca 1-1 Stal Głowno
Pogoń Rogów 2-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
MKS 2000 Tuszyn 3-0 GKS Bedlno
Start Brzeziny 2-0 LKS Gałkówek
Orzeł Parzęczew 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia
Włókniarz Pabianice 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki
LKS Gałkówek 0-0 Orzeł Parzęczew
GKS Bedlno 3-1 Start Brzeziny
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 4-0 MKS 2000 Tuszyn
Stal Głowno 1-0 Pogoń Rogów
Górnik Łęczyca 4-2 LKS Różyca
MKS II Kutno 0-2 PTC PABIANICE
KKS Koluszki 1-0 Victoria Rąbień
Krośniewianka Krośniewice 0-2 Polonia Andrzejów (Łódź)

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 Włókniarz Pabianice
Victoria Rąbień 4-0 Krośniewianka Krośniewice
PTC PABIANICE 1-3 KKS Koluszki
LKS Różyca 2-1 MKS II Kutno
Pogoń Rogów 0-0 Górnik Łęczyca
MKS 2000 Tuszyn 0-4 Stal Głowno
Start Brzeziny 3-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
Orzeł Parzęczew 4-2 GKS Bedlno
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-0 LKS Gałkówek

Kolejka 4 - 4-5 września
Włókniarz Pabianice 2-1 LKS Gałkówek
GKS Bedlno 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-1 Orzeł Parzęczew
Stal Głowno 2-0 Start Brzeziny
Górnik Łęczyca 3-0 MKS 2000 Tuszyn
MKS II Kutno 3-1 Pogoń Rogów
KKS Koluszki 1-1 LKS Różyca
Krośniewianka Krośniewice 0-0 PTC PABIANICE
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 Victoria Rąbień

Kolejka 5 - 8 września
Victoria Rąbień 2-3 Włókniarz Pabianice
PTC PABIANICE 1-2 Polonia Andrzejów (Łódź)
LKS Różyca 0-0 Krośniewianka Krośniewice
Pogoń Rogów 2-2 KKS Koluszki
MKS 2000 Tuszyn 2-3 MKS II Kutno
Start Brzeziny 2-2 Górnik Łęczyca
Orzeł Parzęczew 3-2 Stal Głowno
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
LKS Gałkówek 4-0 GKS Bedlno

Kolejka 6 - 11-12 września
Włókniarz Pabianice 1-0 GKS Bedlno
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-2 LKS Gałkówek
Stal Głowno 1-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki
Górnik Łęczyca 2-0 Orzeł Parzęczew
MKS II Kutno 7-1 Start Brzeziny
KKS Koluszki 1-0 MKS 2000 Tuszyn
Krośniewianka Krośniewice 2-1 Pogoń Rogów
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-3 LKS Różyca
Victoria Rąbień 1-2 PTC PABIANICE

Kolejka 7 - 18-19 września
PTC PABIANICE 0-0 Włókniarz Pabianice
LKS Różyca 0-0 Victoria Rąbień
Pogoń Rogów 1-0 Polonia Andrzejów (Łódź)
MKS 2000 Tuszyn 3-0 Krośniewianka Krośniewice
Start Brzeziny 1-0 KKS Koluszki
Orzeł Parzęczew 1-1 MKS II Kutno
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-3 Górnik Łęczyca
LKS Gałkówek 1-3 Stal Głowno
GKS Bedlno 1-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź

Kolejka 8 - 22 września
Włókniarz Pabianice 5-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
Stal Głowno 5-0 GKS Bedlno
Górnik Łęczyca 2-2 LKS Gałkówek
MKS II Kutno 5-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki
KKS Koluszki 0-0 Orzeł Parzęczew
Krośniewianka Krośniewice 1-3 Start Brzeziny
Polonia Andrzejów (Łódź) 4-0 MKS 2000 Tuszyn
Victoria Rąbień 2-1 Pogoń Rogów
PTC PABIANICE 1-2 LKS Różyca

Kolejka 9 - 25-26 września
LKS Różyca 0-2 Włókniarz Pabianice
Pogoń Rogów 0-4 PTC PABIANICE
MKS 2000 Tuszyn 2-1 Victoria Rąbień
Start Brzeziny 1-0 Polonia Andrzejów (Łódź)
Orzeł Parzęczew 0-0 Krośniewianka Krośniewice
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 KKS Koluszki
LKS Gałkówek 4-1 MKS II Kutno
GKS Bedlno 2-3 Górnik Łęczyca
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-1 Stal Głowno

Kolejka 10 - 2-3 października
Włókniarz Pabianice 4-1 Stal Głowno
Górnik Łęczyca 1-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
MKS II Kutno 3-0 GKS Bedlno
KKS Koluszki 0-1 LKS Gałkówek
Krośniewianka Krośniewice 0-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-0 Orzeł Parzęczew
Victoria Rąbień 3-1 Start Brzeziny
PTC PABIANICE 2-0 MKS 2000 Tuszyn
LKS Różyca 2-1 Pogoń Rogów

Kolejka 11 - 9-10 października
Pogoń Rogów 0-2 Włókniarz Pabianice
MKS 2000 Tuszyn 3-4 LKS Różyca
Start Brzeziny 4-1 PTC PABIANICE
Orzeł Parzęczew 2-7 Victoria Rąbień
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 Polonia Andrzejów (Łódź)
LKS Gałkówek 0-2 Krośniewianka Krośniewice
GKS Bedlno 4-2 KKS Koluszki
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-0 MKS II Kutno
Stal Głowno 1-2 Górnik Łęczyca

Kolejka 12 - 16-17 października
Włókniarz Pabianice 2-2 Górnik Łęczyca
MKS II Kutno 2-1 Stal Głowno
KKS Koluszki 0-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
Krośniewianka Krośniewice 1-1 GKS Bedlno
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 LKS Gałkówek
Victoria Rąbień 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki
PTC PABIANICE 0-2 Orzeł Parzęczew
LKS Różyca 5-0 Start Brzeziny
Pogoń Rogów 3-1 MKS 2000 Tuszyn

Kolejka 13 - 23-24 października
MKS 2000 Tuszyn 0-3 Włókniarz Pabianice
Start Brzeziny 2-1 Pogoń Rogów
Orzeł Parzęczew 4-0 LKS Różyca
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 PTC PABIANICE
LKS Gałkówek 0-3 Victoria Rąbień
GKS Bedlno 1-5 Polonia Andrzejów (Łódź)
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-1 Krośniewianka Krośniewice
Stal Głowno 2-0 KKS Koluszki
Górnik Łęczyca 3-0 MKS II Kutno

Kolejka 14 - 30-31 października
Włókniarz Pabianice 3-0 MKS II Kutno
KKS Koluszki 0-1 Górnik Łęczyca
Krośniewianka Krośniewice 2-5 Stal Głowno
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
Victoria Rąbień 2-1 GKS Bedlno
PTC PABIANICE 0-4 LKS Gałkówek
LKS Różyca 5-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki
Pogoń Rogów 3-0 Orzeł Parzęczew
MKS 2000 Tuszyn 0-0 Start Brzeziny

Kolejka 15 - 6-7 listopada
Start Brzeziny 0-4 Włókniarz Pabianice
Orzeł Parzęczew 7-1 MKS 2000 Tuszyn
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-0 Pogoń Rogów
LKS Gałkówek 1-2 LKS Różyca
GKS Bedlno 2-1 PTC PABIANICE
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-2 Victoria Rąbień
Stal Głowno 3-6 Polonia Andrzejów (Łódź)
Górnik Łęczyca 3-1 Krośniewianka Krośniewice
MKS II Kutno 1-0 KKS Koluszki

Kolejka 16 - 11 listopada
Włókniarz Pabianice 2-0 KKS Koluszki
Krośniewianka Krośniewice 1-2 MKS II Kutno
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-3 Górnik Łęczyca
Victoria Rąbień 0-4 Stal Głowno
PTC PABIANICE 1-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
LKS Różyca 2-3 GKS Bedlno
Pogoń Rogów 4-1 LKS Gałkówek
MKS 2000 Tuszyn 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki
Start Brzeziny 2-3 Orzeł Parzęczew

Kolejka 17 - 13-14 listopada
Orzeł Parzęczew 0-2 Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 Start Brzeziny
LKS Gałkówek 2-0 MKS 2000 Tuszyn
GKS Bedlno 1-2 Pogoń Rogów
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-2 LKS Różyca
Stal Głowno 0-1 PTC PABIANICE
Górnik Łęczyca 8-1 Victoria Rąbień
MKS II Kutno 3-3 Polonia Andrzejów (Łódź)
KKS Koluszki 1-1 Krośniewianka Krośniewice

Kolejka 18
Włókniarz Pabianice - Krośniewianka Krośniewice
KKS Koluszki - Polonia Andrzejów (Łódź)
MKS II Kutno - Victoria Rąbień
Górnik Łęczyca - PTC PABIANICE
Stal Głowno - LKS Różyca
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - Pogoń Rogów
GKS Bedlno - MKS 2000 Tuszyn
LKS Gałkówek - Start Brzeziny
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Orzeł Parzęczew

Kolejka 19
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Włókniarz Pabianice
Orzeł Parzęczew - LKS Gałkówek
Start Brzeziny - GKS Bedlno
MKS 2000 Tuszyn - AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
Pogoń Rogów - Stal Głowno
LKS Różyca - Górnik Łęczyca
PTC PABIANICE - MKS II Kutno
Victoria Rąbień - KKS Koluszki
Polonia Andrzejów (Łódź) - Krośniewianka Krośniewice

Kolejka 20
Włókniarz Pabianice - Polonia Andrzejów (Łódź)
Krośniewianka Krośniewice - Victoria Rąbień
KKS Koluszki - PTC PABIANICE
MKS II Kutno - LKS Różyca
Górnik Łęczyca - Pogoń Rogów
Stal Głowno - MKS 2000 Tuszyn
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - Start Brzeziny
GKS Bedlno - Orzeł Parzęczew
LKS Gałkówek - Sokół II Aleksandrów Łódzki

Kolejka 21
LKS Gałkówek - Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki - GKS Bedlno
Orzeł Parzęczew - AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
Start Brzeziny - Stal Głowno
MKS 2000 Tuszyn - Górnik Łęczyca
Pogoń Rogów - MKS II Kutno
LKS Różyca - KKS Koluszki
PTC PABIANICE - Krośniewianka Krośniewice
Victoria Rąbień - Polonia Andrzejów (Łódź)

Kolejka 22
Włókniarz Pabianice - Victoria Rąbień
Polonia Andrzejów (Łódź) - PTC PABIANICE
Krośniewianka Krośniewice - LKS Różyca
KKS Koluszki - Pogoń Rogów
MKS II Kutno - MKS 2000 Tuszyn
Górnik Łęczyca - Start Brzeziny
Stal Głowno - Orzeł Parzęczew
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - Sokół II Aleksandrów Łódzki
GKS Bedlno - LKS Gałkówek

Kolejka 23
GKS Bedlno - Włókniarz Pabianice
LKS Gałkówek - AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Stal Głowno
Orzeł Parzęczew - Górnik Łęczyca
Start Brzeziny - MKS II Kutno
MKS 2000 Tuszyn - KKS Koluszki
Pogoń Rogów - Krośniewianka Krośniewice
LKS Różyca - Polonia Andrzejów (Łódź)
PTC PABIANICE - Victoria Rąbień

Kolejka 24
Włókniarz Pabianice - PTC PABIANICE
Victoria Rąbień - LKS Różyca
Polonia Andrzejów (Łódź) - Pogoń Rogów
Krośniewianka Krośniewice - MKS 2000 Tuszyn
KKS Koluszki - Start Brzeziny
MKS II Kutno - Orzeł Parzęczew
Górnik Łęczyca - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Stal Głowno - LKS Gałkówek
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - GKS Bedlno

Kolejka 25
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - Włókniarz Pabianice
GKS Bedlno - Stal Głowno
LKS Gałkówek - Górnik Łęczyca
Sokół II Aleksandrów Łódzki - MKS II Kutno
Orzeł Parzęczew - KKS Koluszki
Start Brzeziny - Krośniewianka Krośniewice
MKS 2000 Tuszyn - Polonia Andrzejów (Łódź)
Pogoń Rogów - Victoria Rąbień
LKS Różyca - PTC PABIANICE

Kolejka 26
Włókniarz Pabianice - LKS Różyca
PTC PABIANICE - Pogoń Rogów
Victoria Rąbień - MKS 2000 Tuszyn
Polonia Andrzejów (Łódź) - Start Brzeziny
Krośniewianka Krośniewice - Orzeł Parzęczew
KKS Koluszki - Sokół II Aleksandrów Łódzki
MKS II Kutno - LKS Gałkówek
Górnik Łęczyca - GKS Bedlno
Stal Głowno - AZS WSEZ/Kolejarz Łódź

Kolejka 27
Stal Głowno - Włókniarz Pabianice
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - Górnik Łęczyca
GKS Bedlno - MKS II Kutno
LKS Gałkówek - KKS Koluszki
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Krośniewianka Krośniewice
Orzeł Parzęczew - Polonia Andrzejów (Łódź)
Start Brzeziny - Victoria Rąbień
MKS 2000 Tuszyn - PTC PABIANICE
Pogoń Rogów - LKS Różyca

Kolejka 28
Włókniarz Pabianice - Pogoń Rogów
LKS Różyca - MKS 2000 Tuszyn
PTC PABIANICE - Start Brzeziny
Victoria Rąbień - Orzeł Parzęczew
Polonia Andrzejów (Łódź) - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Krośniewianka Krośniewice - LKS Gałkówek
KKS Koluszki - GKS Bedlno
MKS II Kutno - AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
Górnik Łęczyca - Stal Głowno

Kolejka 29
Górnik Łęczyca - Włókniarz Pabianice
Stal Głowno - MKS II Kutno
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - KKS Koluszki
GKS Bedlno - Krośniewianka Krośniewice
LKS Gałkówek - Polonia Andrzejów (Łódź)
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Victoria Rąbień
Orzeł Parzęczew - PTC PABIANICE
Start Brzeziny - LKS Różyca
MKS 2000 Tuszyn - Pogoń Rogów

Kolejka 30
Włókniarz Pabianice - MKS 2000 Tuszyn
Pogoń Rogów - Start Brzeziny
LKS Różyca - Orzeł Parzęczew
PTC PABIANICE - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Victoria Rąbień - LKS Gałkówek
Polonia Andrzejów (Łódź) - GKS Bedlno
Krośniewianka Krośniewice - AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
KKS Koluszki - Stal Głowno
MKS II Kutno - Górnik Łęczyca

Kolejka 31
MKS II Kutno - Włókniarz Pabianice
Górnik Łęczyca - KKS Koluszki
Stal Głowno - Krośniewianka Krośniewice
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - Polonia Andrzejów (Łódź)
GKS Bedlno - Victoria Rąbień
LKS Gałkówek - PTC PABIANICE
Sokół II Aleksandrów Łódzki - LKS Różyca
Orzeł Parzęczew - Pogoń Rogów
Start Brzeziny - MKS 2000 Tuszyn

Kolejka 32
Włókniarz Pabianice - Start Brzeziny
MKS 2000 Tuszyn - Orzeł Parzęczew
Pogoń Rogów - Sokół II Aleksandrów Łódzki
LKS Różyca - LKS Gałkówek
PTC PABIANICE - GKS Bedlno
Victoria Rąbień - AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
Polonia Andrzejów (Łódź) - Stal Głowno
Krośniewianka Krośniewice - Górnik Łęczyca
KKS Koluszki - MKS II Kutno

Kolejka 33
KKS Koluszki - Włókniarz Pabianice
MKS II Kutno - Krośniewianka Krośniewice
Górnik Łęczyca - Polonia Andrzejów (Łódź)
Stal Głowno - Victoria Rąbień
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - PTC PABIANICE
GKS Bedlno - LKS Różyca
LKS Gałkówek - Pogoń Rogów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - MKS 2000 Tuszyn
Orzeł Parzęczew - Start Brzeziny

Kolejka 34
Włókniarz Pabianice - Orzeł Parzęczew
Start Brzeziny - Sokół II Aleksandrów Łódzki
MKS 2000 Tuszyn - LKS Gałkówek
Pogoń Rogów - GKS Bedlno
LKS Różyca - AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
PTC PABIANICE - Stal Głowno
Victoria Rąbień - Górnik Łęczyca
Polonia Andrzejów (Łódź) - MKS II Kutno
Krośniewianka Krośniewice - KKS Koluszki

Terminarz sezonu 2009/2010
Terminarz sezonu 2008/2009
Terminarz sezonu 2007/2008
Terminarz sezonu 2006/2007
Terminarz sezonu 2005/2006
Terminarz sezonu 2004/2005
Terminarz sezonu 2003/2004



PTC PABIANICE
promuje
POWIAT PABIANICKI

powiat pabianicki

LIGA OKRĘGOWA
GRUPA ŁÓDZKA
Tabela:

Lp Drużyna M P
9.Start Brzeziny1726
10.AZS WSEZ/Kolejarz Łódź1726
11.PTC Pabianice1723
12.Pogoń Rogów1720
13.LKS Gałkówek1719

PTC
ZAPOWIEDŹ:



liga:

Kolejka 20
KKS Koluszki - PTC
09.04.2011 (sobota) 17:00

Kolejka 21
PTC - Krośniewianka Krośniewice
13.04.2011 (środa) 16:30

Kolejka 22
Polonia Andrzejów (Łódź) - PTC
16.04.2011 (sobota) 15:30

Kolejka 23
PTC - Victoria Rąbień
22.04.2011 (piątek) 17:00

Kolejka 24
Włókniarz Pabianice - PTC
30.04.2011 (sobota) 16:00

Kolejka 25
LKS Różyca - PTC
07.05.2011 (sobota) 16:00

Kolejka 26
PTC - Pogoń Rogów
11.05.2011 (środa) 17:00

Kolejka 27
MKS 2000 Tuszyn - PTC

Kolejka 28
PTC - Start Brzeziny
21.05.2011 (sobota) 17:00

Kolejka 29
Orzeł Parzęczew - PTC

Kolejka 30
PTC - Sokół II Aleksandrów Łódzki
01.06.2011 (środa) 17:30

Kolejka 31
LKS Gałkówek - PTC
04.06.2011 (sobota) 16:00

Kolejka 32
PTC - GKS Bedlno
11.06.2011 (sobota) 17:30

Kolejka 33
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - PTC
15.06.2011 (środa) 17:30

Kolejka 34
PTC - Stal Głowno
18.06.2011 (sobota) 17:00




PTC PABIANICE
Wywiady:

Andrzej Dobroszek
Andrzej Dobroszek
Adam Skiba
Paweł Szałecki
Damian Kozłewski
Sebastian Brzeziński
Paweł Szałecki
Rafał Ignatowicz
Bogdan Charbicki
Kamil Adamek
Adam Janicz
Krzysztof Ochnicki
Dariusz Małolepszy
Łukasz Pintera
Grzegorz Krata
Krzysztof Kacprzak
.

stst4u
copyright: Fioletowi.com© 2004-2011, e-mail: osm@wp.pl
footer