Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
banner
PTC PABIANICE 2011 Aktualizacja: 26 kwietnia 2011


PTC PABIANICE
Kadra Na Pulpit:

kadra

kadra

kadra

FIOLETOWI.COM
Poleca:

monografia 100 lat

monografia 90 lat

szalik


FIOLETOWI.COM
Partner:

łódzki futbol


FIOLETOWI.COM
Buttony/Narzędzia:

www.lkszarnow.pl

Włókniarz Pabianice

GLKS Dłutów

MKS 2000 Tuszyn

Orzeł Piątkowisko

GLKS Dąbrowianka Dąbrowice

Kanarki Małachowice

KKS Koluszki

KS Wietlin III

Zawisza Rzgów

www.HeHeHe.oz.pl

google
TABELA: SEZON 2010/2011
V LIGA, GRUPA ŁÓDZKA

Lp Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1.Włókniarz Pabianice1744142144-10
2.Górnik Łęczyca1737114243-19
3.Polonia Andrzejów (Łódź)1733103436-21
4.LKS Różyca173194433-23
5.MKS II Kutno172992634-26
6.Orzeł Parzęczew172884533-25
7.Stal Głowno172891737-24
8.Victoria Rąbień172682731-29
9.Start Brzeziny172682724-33
10.AZS WSEZ/Kolejarz Łódź172682725-25
11.PTC Pabianice172372821-23
12.Pogoń Rogów172062922-26
13.LKS Gałkówek1719611024-28
14.GKS Bedlno1716511123-42
15.KKS Koluszki171536813-21
16.Krośniewianka Krośniewice171327813-31
17.MKS 2000 Tuszyn1711321216-42
18.Sokół II Aleksandrów Łódzki17923128-32


W przypadku równiej liczby punktów o miejscu w tabeli na koniec sezonu zadecyduje bilans bezpośrednich spotkań.


Tabela sezonu 2009/2010
Tabela sezonu 2008/2009
Tabela sezonu 2007/2008
Tabela sezonu 2006/2007
Tabela sezonu 2005/2006
Tabela sezonu 2004/2005
Tabela sezonu 2003/2004



PTC PABIANICE
promuje
POWIAT PABIANICKI

powiat pabianicki

LIGA OKRĘGOWA
GRUPA ŁÓDZKA
Tabela:

Lp Drużyna M P
9.Start Brzeziny1726
10.AZS WSEZ/Kolejarz Łódź1726
11.PTC Pabianice1723
12.Pogoń Rogów1720
13.LKS Gałkówek1719

PTC
ZAPOWIEDŹ:



liga:

Kolejka 20
KKS Koluszki - PTC
09.04.2011 (sobota) 17:00

Kolejka 21
PTC - Krośniewianka Krośniewice
13.04.2011 (środa) 16:30

Kolejka 22
Polonia Andrzejów (Łódź) - PTC
16.04.2011 (sobota) 15:30

Kolejka 23
PTC - Victoria Rąbień
22.04.2011 (piątek) 17:00

Kolejka 24
Włókniarz Pabianice - PTC
30.04.2011 (sobota) 16:00

Kolejka 25
LKS Różyca - PTC
07.05.2011 (sobota) 16:00

Kolejka 26
PTC - Pogoń Rogów
11.05.2011 (środa) 17:00

Kolejka 27
MKS 2000 Tuszyn - PTC

Kolejka 28
PTC - Start Brzeziny
21.05.2011 (sobota) 17:00

Kolejka 29
Orzeł Parzęczew - PTC

Kolejka 30
PTC - Sokół II Aleksandrów Łódzki
01.06.2011 (środa) 17:30

Kolejka 31
LKS Gałkówek - PTC
04.06.2011 (sobota) 16:00

Kolejka 32
PTC - GKS Bedlno
11.06.2011 (sobota) 17:30

Kolejka 33
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź - PTC
15.06.2011 (środa) 17:30

Kolejka 34
PTC - Stal Głowno
18.06.2011 (sobota) 17:00




PTC PABIANICE
Wywiady:

Andrzej Dobroszek
Andrzej Dobroszek
Adam Skiba
Paweł Szałecki
Damian Kozłewski
Sebastian Brzeziński
Paweł Szałecki
Rafał Ignatowicz
Bogdan Charbicki
Kamil Adamek
Adam Janicz
Krzysztof Ochnicki
Dariusz Małolepszy
Łukasz Pintera
Grzegorz Krata
Krzysztof Kacprzak
.

stst4u
copyright: Fioletowi.com© 2004-2011, e-mail: osm@wp.pl
footer